pozvánka: Vánoční kurz v Origamicafé

Čas Vánoc přináší shon a stres, ale také radost a odpočinek. Do druhé kategorie patří různé dílničky, kde se vyrábějí vánoční ozdoby, povídá se s přáteli, odpočívá se. Z papíru lze také dělat spoustu odzob, všichni jsme jistě vyráběli papírový řetěz,  a pochopitelně se dají z toho papíru i poskládat. Protože se Vánoce blíží, je nejvyšší čas vás pozvat na origami dílnu, kde si nějaké ozdoby složíte. Dílna proběhne v Origamicafé.

Co je to Origamicafé?

Překvapivě to není kavárna v budově vypadající jako složená z papíru, ani to neznamená, že mají designové šálky ve tvaru složeného lotosu, dokonce ani zrnka kávy nemají namletá tak, aby vypadala jako složená z papíru. Jde zkrátka o úplně obyčejnou kavárnu, kde mají krásnou origami výzdobu a při pití výborné kávy si můžete něco pěkného složit z návodů, které vám milá a ochotná obsluha s radostí zapůjčí. A také tam pořádají dílny origami.

Ta vánoční dílna proběhne v neděli 11. prosince 2011 v odpoledních hodinách, skládat se budou hvězdičky, nafukovací ozdoby, vánoční stromek a možná něco dalšího. Ke skládání dostanete kávu a něco na zub. Počet míst je dostatečný, ale je nutná rezervace (pokud nebude dost zájemců, kurz neproběhne!), rozhodnutí tedy nenechávejte na poslední chvíli.

Podrobné informace o akci získáte v oficiálním letáku či na webu Origamicafé.

This entry was posted in Novinky, Události. Bookmark the permalink.

Napsat komentář