Origami jako módní doplněk

Módní návrhářka Soňa Hlaváčková vytvořila novou kolekci ve stylu Dálného východu. Nazvala ji Origami a modely nechala nafotit na své dvorní modelce Elišce Bučkové. V zemi vycházejícího slunce, jak je Japonsko nazýváno, by koukali, jak sexy mohou kousky inspirované jejich tradicí být.

Soňa Hlaváčková je známá svými luxusními a bohatě zdobenými modely. Její nová kolekce ale nabízí prostou eleganci, kde jsou hlavním prvkem sklady látek ve velmi složitých střizích, jež jsou inspirovány japonským uměním origami.

A i když jsou modely jednoduché, látky jsou velmi luxusní – od lehkého a jemného italského kašmíru použitého na kabáty nebo sexy saka s hlubokými výstřihy přes lehké vlny na skládané sukně po hedvábí, z něhož jsou ušity topy. Jak elegance Elišce Bučkové sluší, to můžete posoudit v galerii.

převzato ze serveru Super.cz

My jen dodáme, že focení s origami modely od Ondřeje Cibulky a Petra Stuchlého proběhlo cirka rok před zveřejněním článku na super.cz a modely rozhodně nebyly tak obří, jak se nám snaží redakce serveru namluvit v popisech u jednotlivých fotografií. Zdá se, že nikdy neslyšeli o Photoshopu…

A úplně nakonec máme jeden doplňující dotaz na paní návrhářku Hlaváčkovou: Kde jsou ty prvky origami?

This entry was posted in Novinky. Bookmark the permalink.

Napsat komentář